.:

3 Mart 2013 Pazar

Bahçe işleri.....

 Balık mangalda daha bir başka oluyor....


 Bu arkadaş misafirdi yemeğe....


Dün bahçe işleri vardı yine. Epey bir meşgul eder bizi artık. Geçen hafta anti pası yapılan çardak bu hafta boyandı. Hep tepelerde çalışıldığından bu işi genelde Devrim yaptı ben yabani otları yolmaya verdim kendimi. Yol yol bitmedi malesef....Ara dinlanmemiz pek keyifliydi bu hafta. Hava da güneşli olunca çay keyfi yaptık yemek üstüne gazete falan okudum:)))))

İşlerin acillerini bitirince üst kata geçtik. Kiracımızın evin bir güzel sildim, sabahtan havalandırdığımız halıları serdik evini yeniden yerleştirdik. Havalar güzel gidince şansımıza kurudu herşey...Şimdi bir tek yer minderine kılıf dikme kaldı. (ıslaklıktan mı bilmem yırtılmış kılıfı)

Çocukların karınlarını da doyurduktan sonra sonunu merak ettiğim kitabımı da bitirdim, ütümü yaptım, akşam yattığım yeri pek beyendim resmen:)))

Bu arada daha önce bahsetmiştim şiddetli karın ağrımdan gittim doktora safra kesesi taşından şüphelendi ama ultrasonda çıkmadı. Doktor yine de kan tahlillerine göre kesin taş düşürdüğümü düşünüyor. İş yeniden o ağrıyı çekmeye kaldı. O anda gideceğim hastaneye. Bu  iki olmuştu bakalım artık....
Yorumları Göster: