.:

18 Mart 2011 Cuma

abimiz de aileye katıldı


Kangurular malum Deniz'in isteğiyle doğum günü için hazırlanmıştı. Ertesi sabah kahvaltıda "anne benim kangurumu ne zaman dikeceksin" diye sordu. Nasıl yani 3 tane diktim ya ben. Hayır efendim onlar onun istediği gibi değilmiş. Minik elleriyle de gösterdi istediği boyları. "yok valla bir daha kanguru manguru dikemem ben"dedim. Eserekli bir anımdı bir de. Neyse gelmiş "anne ben senin kalbini kırdım ya kalbinden özür dileyebilir miyim" dedi. Eridim, ezildim.....
Akşam orturdum bir abi kanguruyu diktim hemen. O da ailemize katılmış oldu. Aradaki de plastik olanı onu da aileden ayırmıyorlar.

--------------------------------------------
Ama şimdi kocaman oldular bu diller nedere:((( Deniz tam höt höt döneminde malesef. Evdeki herkese esip gürlüyor.  Hele abisinin canını okuyor. Çocuk zar zor test çözüyor evde..

Bu arada kangurularımız kimseye verilmedi sapasağlam duruyorlar ama artık oynanmıyorlar tabiki. Ara ara temiz durumdaki oyuncakları arasından seçtirip ihtiyacı olanlara veriyorum. Deniz daha kıyamıyor hepsine. Oynamasa da şimdilik dursun istiyor:)))
Yorumları Göster: