.:

29 Ocak 2011 Cumartesi

şu ustanın iyisi yok mu acaba???? Biliyorsunuz büyük bir hevesle balkon büyütmeye başlamıştım ama resmen sinir harbine döndü benim heves. İki hafta önce paranın büyük kısmını verip anlaştığımız penciler (tavziye üzerine anlaşmıştık bu kişilerle) hala bir tek demir profili yaptılar. Sürekli arıyorum, soruyorum ne zaman geleceksiniz diye "tamam abla, bugün abla, yarın abla" ama gelen giden yok. Geçen perşembe aracı da konuşmuş kesin gelecekler yok yine gelmediler. Bugün geleceğiz dediler yoklar hala. Ve çileden çıkmış ben artık onlarla kavga etmeye başladım. Devrim aramayacaksın o adamı dese de sinirden rahat bırakmak istemiyorum. 
Yani anlamıyorum insanlar parayı alıp işi bağlayınca bir kenara çekilmeyle ne kazandıklarını sanıyorlarki. Benim tüm iyi niyetlerim!!! kendilerine gidiyor mesela. Eminim başkalarıda vardır aynı durumda. Yok mu adam gibi bir usta şu memlekette....

Şu üstteki fotoğraf mı ne? Dururmuyuz biz. Bu kez de çocuk odasına başladık. Bir duvarına alçıpan yapacağız. Sonra yerlerin parkesi var.