.:

9 Mayıs 2009 Cumartesi

ilginç bir olay

Çoğumuzun çocuğu var. Bilirsiniz çocukların yaptıkları en büyük yaramazlıklardan biri burunlarına yabancı cisimleri sokmaktır. Ada'nın sınıfında yaşanan ilginç bir olayı anlatmak için yaptım bu girişi.
Ada'nın öğretmeni bir süredir bir öğrencisinin ne kadar kötü koktuğundan bahsediyordu. Gerçekten de çocukta ciddi bir koku vardı. En sonunda durumdan duyduğu rahatsızlığı aileye belirtince, aile çocuğu hekime götürmüş. Yaklaşık 4.5 ay önce çocuğun annesi elyafla bir iş yapıyormuş. Çocuk bu elyafın bir parçasını burnuna sokup çıkartarak oynuyormuş. Bir parça burunda kalmış. Tabiki farkedilmemiş. Zamanla yara oluşmuş burun akıntısı falan oluyormuş sıklıkla ama anlaşılmamış. O elyaf parçası burnun içinde iltihap yapmış orası da kokmaya başlamış ve artık çocuğun arkadaşları tarafından bile rencide edecek hale gelmiş. Düşünün...
Geçen hafta içinde o elyaf çekilince durum düzelmiş. Allahtan beyne gidip ciddi bir durum yaratmamış. Ama ben daha önce böyle bir vaka duymadım ve ilginç geldi. Sizlerin de bilgisi olsun diye yazmak istedim.
Yorumları Göster: