.:

16 Temmuz 2019 Salı

Adrasan


En uzun kaldığımız yer Adrasan. 2 gece çadır kurduk burada. "Hadi gidelim artık" isteği Devrim'i sinir etti hatta. Bıraksanız tatili burada tamamlardı. Buradan ayrıldıktan sonra modunun düştüğü doğrudur. Ama daha ikinci günden geldik yani adam sevmiyor gezmeyi sanki:)))
Hala aklında Adrasan var. Yine gidelim diyor. Ama gidersek bizi bir hafta burada tutar orası kötü. Ben dolaşmayı, keşfetmeyi seviyorum. Devrim ve çocuklar pek benim kafada değiller. 


Yüzmek için güzel yer kesinlikle. Su tertemiz. İlk kez bir suda bu kadar çok vatoz gördüm. İrili ufaklı hem de. Devrim kaplumbağa da görmüş ya kamera tutukluk yapmış çekememiş. Neyse inanalım bari:)))


Ortasından dere geçen o derede yemek yenen yerlerin olduğu bir yer düşünün. Sahil şeridi dışı ya pansiyon ve çadır kampları ya da bu tür yeme içme yerleri. Her yer çiçeklerle kaplı. O kalabalığa karşın garip bir sakinliği vardı.Vatozlardan bazısı.
Aşağıdaki cidden büyüktü ve yanaşmadık tabiki...Hadi in aşağı sizin ikinizi çekeyim" dedim ama ben dalmayınca durum budur:)))

Yorumları Göster:

10 yorum:

 1. Ay valla o vatoz filan tamam da karşınıza hiç bol antenli bı tur cikti mi, ben kesin kalp krizinden medya, kesin yani😅

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çıkmadı. Trekonya görmüştük ama onun trekonya olduğunu eve dönüp de ne bu diye aratınca öğrendik. Malum zehirli bir balık türü. Peşinden yüzmüştük balığın:)))

   Sil
 2. Çok merak ettiğim bir yer Adrasan. Paylaşımınız keyif verdi, güzel ve mutlu gezmeleriniz olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Biz de merak ediyorduk. Bir kaç kişi tavsiye etmişti. Gerçekten görülesi yermiş

   Sil
 3. çok merak ettiğim bir türlü gidemediğim bir yer adrasan ...iyi tatiller canım...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında bizim gündemimizde hiç olmadı. O taraflara gidince eklendi programa. Ama güzel yermiş. Koca kişisi yine gitmek istiyor

   Sil
 4. adrasan, olimpos, bu ülkede en sevdiğim bikaç yerden biri yaa. tam cennet, gidin tabii bi dahaa hihihi :)

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel bir yer yaa su ne kadar berrak ,😊

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten de yüzdüğümüz temiz denizlerden biriydi burası.

   Sil